Porozmawiajmy o biznesie… w hotelu Artis Loft

Konferencje, które kiedyś kojarzyły się wyłącznie z dyskusjami prowadzonymi w akademickich murach, dziś wychodzą poza naukowość i zyskują także inny charakter, na przykład biznesowy. Dobrym miejscem na organizację tych ostatnich są hotele konferencyjne. Bogatą ofertą w tym zakresie dysponuje Artis Loft Hotel w Radziejowicach pod Warszawą. Duża powierzchnia konferencyjna, smaczne, oryginalne poczęstunki i indywidualne podejście do klienta sprawiają, że każda konferencja jest tam wyjątkowym wydarzeniem przygotowanym według oczekiwań jej organizatora. 

Na małe szkolenie i dużą konferencję

Artis Loft Hotel równie dobrze sprawdza się przy organizacji dużych konferencji, jak i małych wydarzeń biznesowych. Wielość sal o zróżnicowanej wielkości pozwala na przeprowadzenie niedużego szkolenia czy spotkania biznesowego w kameralnym gronie, ale i konferencji z prawdziwego zdarzenia na nawet 300 osób. Hotel konferencyjny Artis Loft dysponuje dziewięcioma salami o wymiarach od 28 m kw. do 350 m kw. Ich układ zapewnia duże możliwości aranżacyjne, dzięki czemu ustawienie mebli konferencyjnych można dostosować do typu i formuły wydarzenia. W przypadku debat czy wystąpień publicznych sprawdza się układ teatralny, z kolei dyskusjom w małym gronie sprzyja rozsadzenie uczestników spotkania wokół długiego stołu.

Nowoczesne sale konferencyjne

Właściciele hotelu konferencyjnego Artis Loft, świadomi tego, jak ważną rolę w czasie eventów biznesowych odgrywa przestrzeń, dbają o staranne i zindywidualizowane przygotowanie wnętrz. Podstawą jest odpowiednie wyposażenie – w każdej sali znajdują  się klimatyzatory oraz wysokiej jakości sprzęt multimedialny – projektor, ekran i flipchart. Jednak nie mniej ważne są także ogólne warunki panujące w sali – pomieszczenia konferencyjne w hotelu Artis Loft charakteryzuje nowoczesny wystrój. Są one zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić odpowiednią ilość światła dziennego, przy jednoczesnej możliwości zaciemnienia sali w celu wyświetlenia prezentacji multimedialnej.

Konferencyjne menu

Jednak zagorzałe debaty, inspirujące wystąpienia i żywe dyskusje to nie wszystko. Żadna konferencja nie obejdzie się bowiem bez przerw na rozmowy w kuluarach czy networking. Ten czas uprzyjemnia zwykle poczęstunek. Hotel Artis zapewnia pełną obsługę gości w tym zakresie – w jego ofercie znajdują się zarówno słodkie przekąski i kawa, jak i dania obiadowe oraz desery. W hotelu znajduje się elegancka restauracja, a mistrzowie kuchni proponują urozmaicone i niebanalne menu – ciekawą ofertą jest na przykład konferencja w stylu fit, w czasie której serwuje się zdrowe, dietetyczne dania.

Urok Radziejowic

Dyskusje i poczęstunek kończą zwykle spotkania uczestników konferencji w mniej oficjalnych warunkach. Sprzyja to nawiązaniu bliższej relacji i odprężeniu po całodniowych rozmowach. Dlatego przy organizacji konferencji tak istotne jest wyposażenie hotelu konferencyjnego w dodatkowe udogodnienia oraz położenie ośrodka. Hotel Artis Loft zapewnia możliwość pogrania w piłkarzyki, bilard czy skorzystania z sali fitness. Z kolei jego umiejscowienie w pięknych Radziejowicach – w zacisznym, malowniczym rejonie Mazowsza sprzyja spacerom i wycieczkom rowerowym, a bliskość stolicy – miasto jest oddalone o 45 km od Warszawy –  daje wiele możliwości rozrywki.

Wybór hotelu Artis Loft na organizację konferencji to gwarancja profesjonalnie przygotowanego wydarzenia, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Warto zapoznać się z szeroką ofertą biznesową ośrodka na stronie  Artis Loft – Centrum Konferencyjne pod Warszawą.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *