Nakrycie głowy dla kobiet po przejściach

Pomysły na biznes często są wynikiem pewnych zdarzeń losowych, determinacji oraz chęci osiągnięcia wyznaczonych celów. Tak było z firmą produkującą turbany dla kobiet, które są poddawane chemioterapii. Sama właścicielka firmy przechodziła nieprzyjemne zabiegi lecznicze. Musiała zakrywać głowę czymś delikatnym. Peruki nie zdały egzaminu. Strzałem w dziesiątkę był turban zrobiony z tkanin, które nie powodowały podrażnień. Była to opcja na rozkręcenie interesu. Materiały do produkcji były delikatne z ładnymi wzorami. Szczególnie jest to istotne dla kobiet, które pomimo choroby chcą być czynne zawodowo. Ciekawe nakrycia głowy sprawiają, że ludzie zupełnie inaczej spostrzegają świat. Nie przez pryzmat chemioterapii, ale przez to jakimi są w rzeczywistości. Firma produkuje turbany wielokolorowe, z najróżniejszych tkanin. Wszystko po to, aby zapewnić kobiety, że nosząc ten rodzaj nakrycia nadal są w pełni wartościowe. Ceny turbanów zaczynają się od 120 zł. Właścicielka poprzez swoją działalność organizuje także pokazy mody turbanów. W ten sposób wspiera kobiety podczas ich walki z przeciwnościami losu.

Rate this post


Czytelnicy szukali również:

 • nakrycia głowy damskie po chemioterapii
 • nakrycie głowy po chemioterapii
 • nakrycia głowy dla starszych pań
 • nakrycia glowy po chemioterapii

Możesz również polubić…

3 komentarze

 1. róża pisze:

  Za drogie są te akcesoria dla kobiet w czasie i po chemioterapii.
  Mam wrażenie .że bogacą się na biednych, chorych kobietach te firmy które produkują te peruki , chusty i turbany.
  W zasadzie to jest kawałek taniego materiału a doliczają sobie bardzo dużo za uszycie. O zgrozo nie kupię takiej drogiej chustki czy turbana.

 2. w zawieszeniu pisze:

  Ogladalam mnostwo nakryc glowy na niemieckich stronach,
  – tam tez nie jest tanio, ale zeby w Polsce ceny zaczynaly sie od 120 zl, to jest masakra !!! Choruja zamozni i mniej zamozni, a czesto biedni !
  Ludzie ! nie bogaccie sie na cudzym nieszczesciu.. prosze !! ..

  Jezeli moj wynik poraz drugi okaze sie pozytywny, obiecuje, ze nigdy nie skorzystam z Waszej oferty .. po prostu jest nieludzka ..

 3. biki pisze:

  Opcja z takim turbanem jest dobra i powinna się przyjąć wśród pacjentek. Nikt nie lubi chodzić z łysą głową, chyba że specjalnie praktykuje taki image. Tylko na polskie realia wydaje mi się, że cena wysoka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *