Poznaj WAPRO Mag ? innowacyjny system ERP do zarządzania sprzedażą i magazynem!

Szukasz nowoczesnego systemu ERP do obsługi sprzedaży i magazynu? Wypróbuj WAPRO MAG! Jakie są zalety tego programu? Dla kogo jest ono przeznaczone? Zapraszamy do lektury!

Czym jest WAPRO Mag?

WAPRO Mag to oprogramowanie, które pozwala na obsługę wielu oddziałów sklepu oraz magazynów. Ten system ERP wspiera wszystkie aspekty działalności handlowej, począwszy od zarządzania sprzedażą, przez zarządzanie magazynem, do zarządzania relacji z klientem CRM. Dodatkowym rozbudowaniem programu jest moduł finansowy, dzięki któremu masz pełną kontrolę nad finansami swojego przedsiębiorstwa!

Jakie są zalety WAPRO Mag?

Do zalet oprogramowania WAPRO Mag należy m.in.: możliwość efektywnego, wygodnego i szybkiego prowadzenia sprzedaży i fakturowania, w wielu walutach oraz pełnej automatyzacja pracy, dzięki czemu pracownik może się skupić na sprzedaży, pozyskiwaniu klientów i ich obsłudze. To nie koniec! WAPRO Mag redukuje znacznie ryzyko popełnienie błędów w ewidencji magazynu oraz handlu, a także umożliwia sprawną wymianę danych pomiędzy pozostałymi programami z serii WAPRO ERP. Dzięki temu zarządzanie firmą jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze!

Czy trudno wdrożyć WAPRO Mag w firmie?

Wdrożenie systemu ERP WAPRO Mag nie jest trudne. Instalacja nie wymaga specjalistycznej wiedzy i przebiega w ekspresowy sposób. Oprogramowanie współpracuje bez problemu z takimi urządzeniami jak kasy i drukarki fiskalne, wagi i drukarki etykietujące, terminale, centrale, czytniki i sprawdzarki.  Ekrany aplikacji są przejrzyste i intuicyjne. Dzięki WAPRO Mag możesz w łatwy sposób zarządzać relacjami z klientem oraz prowadzić ewidencję towarów. Z WAPRO masz pełną kontrolę nad firmowymi finansami, to potężne narzędzie, które może znacznie ułatwić i przyspieszyć procesy sprzedażowe w Twojej firmie. Portal WAPRO.biz jest Srebrnym Partnerem marki WAPRO ? gwarantujemy wysoką jakość obsługi oraz wsparcie!

Usługa Split payment ? co to takiego?

W najnowszej wersji WAPRO Mag dodano obsługę Podzielonych płatności za towary i usługi zakupione od podmiotów gospodarczych (tzw. Split payment). Dotyczy to firm i osób prowadzących działalność gospodarczą, które rozliczają się z podatku VAT. Zgodnie z ideą Split payment, zapłata jest realizowana na dwa odrębne rachunki, pierwszy z nich ? wartość netto zakupu jest realizowany na rachunek bankowy dostawcy, natomiast drugi ? wartość VAT ? na specjalne konto dostawcy, rachunek VAT. Stosowanie tego typu płatności jest dobrowolne i zależy od nabywcy towaru / usługi, z kolei sprzedawca może zastrzec w umowie z nabywcą, że nie przyjmuje płatności typu Split payment.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *