Darmowy terminal płatniczy? Teraz to realne!

Rośnie popularność płatności bezgotówkowych w Polsce. Wielu przedsiębiorców, którzy jeszcze nie oferują tego rodzaju transakcji, jako główną obawę podają koszty związane z zakupem terminali płatniczych oraz abonamentem za świadczenie usług. Na szczęście pojawiło się rozwiązanie, które może im pomóc ? poznaj program Polska Bezgotówkowa!

Terminale płatnicze ? czyli co musisz mieć w swoich placówkach
Płatności bezgotówkowe zyskują na popularności, dlatego też większość placówek handlowo-usługowych posiada terminale płatnicze. Niestety wciąż są punkty, w których przeprowadzenie transakcji bezgotówkowej jest niemożliwe (taki stan rzeczy ma miejsce szczególnie w mniejszych miejscowościach). Przedsiębiorcy, którzy wciąż nie dostarczają takiej ?usługi?, jako argument podają obawy związane z kosztami (zakup sprzętu oraz abonament). Na szczęście wraz z początkiem roku wystartował program Polska Bezgotówkowa. Jego celem jest przede wszystkim rozwój oraz upowszechnienie płatności bezgotówkowych w Polsce. Dzięki niemu, mikro i mali przedsiębiorcy prowadzący m.in. punkty handlowo-usługowe mogą liczyć na wsparcie. Na co dokładnie? Jeden z partnerów fundacji Polska Bezgotówkowa ? eService – zapewnia przedsiębiorcom darmowe terminale płatnicze, ponadto przedsiębiorca przez 12 miesięcy zwolniony jest z abonamentu za świadczenie usługi (płatności bezgotówkowe).

Co musisz zrobić, aby otrzymać darmowe terminale płatnicze?
Każdy przedsiębiorca, który chce wziąć udział w programie Polska Bezgotówkowa, musi przejść prosty i szybki czteroetapowy proces. Jak on wygląda krok po kroku?
– w pierwszym kroku wybierasz terminal płatniczy (terminal standardowy oraz terminal Smart D220), możesz otrzymać nawet 3 darmowe terminale płatnicze
– kolejnym krokiem jest wypełnienie zgłoszenia (podstawowe informacje dotyczące Twojego przedsiębiorstwa)
– w trzecim kroku następuje proces weryfikacji Twojego zgłoszenia (fundacja Polska Bezgotówkowa sprawdza czy kwalifikujesz się do programu)
– ostatnim krokiem jest poinformowanie Cię o decyzji – jeżeli weryfikacja jest pozytywna, kurier dostarczy Ci terminale płatnicze
Jakie warunki musi spełniać przedsiębiorca? Oczywiście każde zgłoszenie sprawdzane jest indywidualnie, ale jeśli nie korzystałeś w swojej placówce przez ostatnie 12 miesięcy z terminali płatniczych, nie posiadasz więcej niż 5 punktów handlowo-usługowych i nie jesteś franczyzobiorcą, kwalifikujesz się do Programu. Po więcej informacji zajrzyj na stronę Bez Gotówki: https://bezgotowki.pl/ i poznaj szczegóły!

Rate this post

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *