Nie tylko wymiana walut, ale również usługa

Co dodatkowo oferują kantory walutowe ?

Kantor internetowy kojarzy się nam oczywiście z wymianą waluty na obcą. Coraz częściej okazuje się jednak, że powinniśmy nieco zmienić kierunek myślenia o takich firmach, gdyż oferują one bardzo ciekawe usługi. Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i starają się ułatwić im czynności, które są oczywiście w jakiś sposób powiązane z procesem wymiany walut. Naturalnie, wszystko odbywa się z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, co w praktyce oznacza wiele ciekawych funkcjonalności, do których mamy dostęp z poziomu swojego smartfona.

Z ciekawszych funkcji można wyróżnić przelew na adres mailowy, który oferuje pewien kantor on-line. Wystarczy, że znamy imię i nazwisko oraz adres internetowej skrzynki pocztowej odbiorcy, aby móc wysłać mu pieniądze w jednej z pięciu walut. Jest to z pewnością niesamowicie wygodne rozwiązanie, gdyż nie potrzebujemy numeru konta oraz innych danych, które są z reguły konieczne do wykonania tradycyjnego przelewu. Jeżeli przydałyby nam się takie funkcjonalności, to warto znaleźć taki kantor, który nie będzie wymagał założenia specjalnego konta w konkretnym banku, jakie posłuży do wykonywania takich transakcji. Wtedy wystarczy jedynie rejestracja w serwisie, która zabiera maksymalnie 5 minut, aby móc następnie korzystać z genialnych rozwiązań, które są bezpieczne oraz szybkie.

Takie rozwiązania będą najbardziej przydatne dla ludzi biznesu, które wykonują dużo różnego rodzaju transakcji zagranicznych. Każdego roku wzrasta liczba towarów, jaka jest importowana do Polski z Chin. Proces importu wiąże się z koniecznością zapłaty za towar w obcej walucie, więc internetowy kantor walutowy będzie tutaj świetnym rozwiązaniem. Dla klientów, którzy regularnie dokonują wymiany walut, niektóre kantory mają specjalne oferty, dzięki czemu jeszcze bardziej zachęcają do korzystania z ich dobrodziejstw. Przykładem może być usługa stałej wysokości opłaty za przelew, niezależnej od wysokości dokonywanej transakcji. Dzięki temu, można niekiedy zaoszczędzić naprawdę dużo pieniędzy, które z powodzeniem posłużą na jakiś inny cel.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *