Kuna ? inteligentna kamera WiFi

Ciągłe otwieranie drzwi akwizytorom, kurierom i wielu innym osobom powoli staje się nudne. Tym bardziej, że dziś nachalność akwizytorów nie zna granic. Każdy też chciałby mieszkać w bezpiecznym domu. Wszystko sprowadza się do polecenia nowoczesnego wynalazku, jakim jest lampa zewnętrzna ? mogłoby się wydawać zwyczajne oświetlenie.

Okazuje się jednak, że choć dostępna jest w kilku wersjach stylistycznych, posiada te same funkcje.

lampa z kamera wifi

To w tej nowoczesnej lampie zamontowana jest kamera i głośnik. Dzięki takiej konstrukcji, kiedy przy drzwiach ktoś się  pojawia, kamera rejestruje obraz i wyświetla go na telefonie, dzięki wgranej aplikacji.

W ten sposób niezależnie od miejsca w jakim znajduje się właściciel, może skontaktować się z dana osoba przez domofon, również za pomocą własnego telefonu. Postępując tak można na przykład bardzo łatwo odmówić akwizytorowi, w ogóle nie ruszając się z miejsca i nie otwierając mu drzwi.

Taki nowoczesny system to możliwość wglądu na własne podwórko i wejście, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje.

Rate this post

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. Ryszard pisze:

    Gdzie można kupić taką lampę z kamera?

  2. Diana Kryska pisze:

    Szkoda, że takie kamery nie działają na wykrywanie ciepła. Termowizja pewnie jest jeszcze droga. Można też zastosować rozpoznawanie twarzy tylko trzeba by mieść bazę porównawczą wcześniej zgromadzonych twarzy. To wtedy gdy jest znajoma otwierają się drzwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *