Nowoczesne karteczki z notatkami

Każdy z reguły ma własne sposoby na przypominanie sobie o różnych rzeczach, okazjach, czynnościach jakie trzeba wykonać. Jedni zapisują wszystko w kalendarzu, inni przyklejają karteczki na lodówce, co wygląda bardziej lub mniej estetycznie.

Zdarza się, że karteczki odpadają, a wraz z nimi zapomina się o poszczególnych planach. Teraz wymyślono nowoczesne karteczki, na zasadzie magnesu.

Mocuje się do lodówki jak zwykłe magnesy jakimi bawią się dzieci. Są to jednak na tyle inteligentne karteczki, iż należy pisać po nich specjalnym długopisem, a może bardziej rysikiem. Co więcej, mają funkcję alarmu.

obsuga karteczkowa kartki zmieniajace kolor karteczki przylepne zmieniające kolor jak uzywac kartek ciekawe karteczki przypominajace

Wystarczy podać datę, albo godzinę, a wówczas poinformują o konkretnym zdarzeniu. Główną zaletą takich karteczek przeznaczonych do robienia notatek jest to, że są bardzo ekologiczne i można je wykorzystywać wielokrotnie.

Zwykłe kartki szybko się zużywają, a i nie najlepiej wyglądają na lodówce. Takie są można powiedzieć doskonałym gadżetem. Dysponując nimi, nie sposób o czymkolwiek zapomnieć.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *