Pomoc w rozwijaniu stron internetowych

Sugester, to najpopularniejsze na polskim rynku narzędzie (korzysta już z niego niemal 5000 firm i organizacji), które pomaga rozwijać strony internetowe, produkty bądź aplikacje po przez zbieranie informacji zwrotnych od użytkowników internetu. Otrzymując te cenne wskazówki, użytkownicy Sugestera mają szanse na bieżąco udoskonalać swoje produkty, zarazem zapewniając sobie przywiązanie klientów.

Zbieranie feedbacku to nie jedyna funkcja aplikacji, ponieważ przy jej pomocy można stworzyć forum sugestii, które staje się miejscem dyskusji i szczególnej interakcji z klientami. To bardzo wyjątkowa przestrzeń, ponieważ wiąże i angażuje klienta w proces rozwoju produktów. Obecnie internet jest głównym medium komunikacji dla wielu firm, a narzędzie takie jak Sugester pomaga pełniej zrozumieć potrzeby konsumentów i szybko na nie
zareagować.

Z istotnych informacji pojawiających się na forum sugestii, narzędzie automatycznie tworzy bazę wiedzy. Staje się to kolejnym miejsce z którego Klienci czerpią informacje o produkcie, stronie internetowej, firmie. Warto zaznaczyć, że takie rozwiązanie znacząco oszczędza czas, ponieważ Klienci samodzielnie, bez kontaktu z firmą, znajdują odpowiedzi na większość swoich pytań.

Sugestera na tle konkurencji wyróżnia wiele funkcjonalności, choćby wspomniana już baza wiedzy czy o niezwykle społecznościowym charakterze forum, czerpiące z zasad grywalizacji. Forum stworzone przy użyciu Sugestera może być w pełni zintegrowane z profilem firmowym na facebooku i może być wzbogacone o charakterystyczny dla tego serwisu ?like?. Warto zaznaczyć, że aplikacja nieustannie rozwija się i niebawem pojawią się 2 istotne funkcjonalności: czat i helpdesk, który umożliwi także zarządzanie całością komunikacji e-mailowej z klientami. Na stronie sugester.pl aplikację można obejrzeć i testować za darmo przez 30 dni.

4/5 - (1 vote)

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *