Programy do fakturowania od Mega-Tech

Profesjonalne programy do fakturowania powinny zmniejszać czas wystawiania faktury oraz formalności, jakich dokonać muszą przedsiębiorcy aby wypracować realne oszczędności w tych obszarach.

Profesjonalne programy do fakturowania powinny zmniejszać czas wystawiania faktury oraz formalności, jakich dokonać muszą przedsiębiorcy aby wypracować realne oszczędności w tych obszarach. Właściciel firmy wybierający oprogramowanie do faktur musi szukać takiego rozwiązania, które będzie funkcjonalne, aktualne i w przystępnej cenie. Jest to szczególnie niezbędne, kiedy dopiero rozkręcamy biznes.

Na szczęście, na polski rynku są programy oraz firmy, które spełniają ww. cechy. Jedną z nich jest firma Mega-Tech z Łodzi specjalizująca się w pisaniu aplikacji do fakturowania. Istnieje możliwość posiadania programów w wersji sieciowej (wielostanowiskowej) z serwerem, a także e-archiwum. Programy do fakturowania mogą współdziałać z drukarkami fiskalnymi. Więcej informacji znajdziemy na stronie: www.mega-tech.com.pl i Facebooku: Mega-Tech Oprogramowanie Dla Firm.

Mega Tech oferuje program do fakturowania Łódź dostosowany do potrzeb dużych, średnich jak i mikro firm. Decydując się na programy Faktura Small Business wybieramy proste rozwiązanie do wystawiania faktur. Pobranie wersji demo i uruchomienie wersji testowej na 7 dni pozwala na zapoznanie się z funkcjami aplikacji. W zależności od profilu działalności możemy wybrać Fakturę Small Business lub Fakturę Small Business HANDEL. W wersji prostszej wystawimy m.in. faktury sprzedażowe, faktury korekty, zaliczkowe/końcowe, fakturę marża, złom, a także fakturę ? metodę kasową. Poradzimy sobie z notami księgowymi, obciążeniowymi, odsetkowymi jak i notami korygującymi. Program pomoże nam także w wystawieniu dowodu sprzedaży, wezwania do zapłaty, jak również oferty i zamówienia dla klienta. W wersji rozszerzonej, prócz wyżej wymienionych dokumentów, mamy możliwość ewidencjonowania stanów magazynowych, wprowadzania własnych kosztów, wystawiania dokumentów magazynowych i kasowych, a także współpracy ze sklepem internetowym Shoper.

W firmie Mega Tech obecna jest pomoc techniczna: mailowa, telefoniczna oraz zdalna. Wystarczy zadzwonić, a konsultanci pomogą w wyborze odpowiedniego programu  uwzględniając profil działalności, udzielą wsparcia w podłączeniu baz sieciowych czy kolejnych stanowisk, w wystawieniu dokumentów, a także w wyjaśnieniu mniej jasnych funkcji.

Rate this post

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Kryspin pisze:

    Faktura Small Business o jest naprawdę dobry program, a MEGA-TECH to niezwykle rzetelna firma. Szczerze polecam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *