Szkolenia biznesowe – nowoczesny trening

Sukces w branży gastronomicznej nie zależy tylko od szczęścia, dobrej lokalizacji, ale także od fachowego zarządzania lokalem. Odpowiednie umiejętności można nabyć na szkoleniach oraz kursach. Działają już na terenie Polski szkoły prowadzące zajęcia dla barmanów, sommelierów, baristów czy kelnerów. Uczestnicy mogą nauczyć się podstaw jak podnieść swoje kwalifikacje. Jest to uzależnione od oczekiwań słuchaczy. W ten sposób można uniknąć wielu błędów w prowadzeniu własnego interesu gastronomicznego. Wykładowcy duże znaczenie przykładają do wystroju oraz wyposażenia pomieszczeń. Większość ludzi jest wzrokowcami, dlatego tak ważny jest aspekt wizualny. Podczas szkoleń słuchacze mają możliwość kontaktu z dostawcami sprzętu, dekoratorami wnętrz, szefami kuchni. Podnosi to prestiż kursów, a jednocześnie słuchacze poszerzają swoją wiedzę. Znaczące są warsztaty z zakresu wyboru pracowników, przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, organizowania pracy oraz marketingu. Uczestnicy mają możliwość poznania prawa pracy, zagadnień koncesji na alkohol, wymagań sanitarnych, praw autorskich. Te ostatnie związane są z powszechnym słuchaniem muzyki w lokalach. Prowadzone są także zajęcia praktyczne dotyczące obsługi klientów oraz wymogów stawianych personelowi. Program zajęć jest dostosowany do obecnych wymogów rynku. Słuchacze mają do dyspozycji nowoczesne systemy rozliczeń oraz obsługi w sektorze gastronomii. Jest to cenna pomoc oraz szkolenia na najwyższym poziomie, aby być konkurencyjnym dla innych.

Rate this post

Możesz również polubić…

5 komentarzy

 1. fudżi pisze:

  Inhalator jest już sztucznym wynalazkiem, który mi osobiście nie kojarzy się z czekoladą. Najlepiej jak jest lana do formy i widać jej gęstość. To jest widok.

  • cini pisze:

   Dla mnie taki sposób podawania czekolady jest ok, praktyczny, nie pobrudzisz się, ma wiele zalet. Ale każdy musi się przekonać co dla niego dobre. Jest to jakaś opcja dla dzieci, które notorycznie są brudne na twarzy po zjedzeniu słodkiego przysmaku.

 2. Konsument pisze:

  Czekolada ma zwolenników na całym świecie. Od nie pamiętnych czasów towarzyszy człowiekowi. Ten słodki przysmak kusi nie tylko dzieci.

 3. quatro pisze:

  Na razie to tylko śmietanę widziałem w postaci inhalatora. Jakoś nie wiem czy bez zwykłej tabliczki czekolady taka forma przemówi do mnie

 4. kiwi pisze:

  Czekolada w inhalatorze to dobre. Coś podobnego do urządzeń stosowanych przez astmatyków. Jest to jakieś rozwiązanie dla otyłych, ale czy skuteczne czas pokaże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *