Mistyfikacja ślubu

W dzisiejszych czasach tak wielu młodych ludzi kompletnie nie ma ochotę na ślub, o co ciągle dopomina się rodzina i znajomi.

Dla niektórych ślub to obowiązek, dla innych zaś wydarzenie pozbawione sensu. To dla nich wymyślono organizację mistyfikacji ślubu. Co to oznacza? Są firmy, które oferują usługi organizacji ślubu.

Odbywa się on w plenerze i wielu innych miejscach. Wszystko wygląda jak prawdziwy ślub kościelny czy cywilny, a jednak w rzeczywistości nic takiego nie ma miejsca. Jest to po prostu żart.

ślub czy aby napewno

Podrobione dokumenty, a w roli księdza czy urzędnika znajduje się po prostu aktor. W ten sposób goście mają swój wymarzony ślub, a Młoda Para zwyczajnie odgrywa swoją rolę aktorską. Usługi świadczone są głównie dla osób, które naprawdę nie mają ochoty organizację prawdziwego ślubu, albo po prostu nie chcą wiązać się ze sobą jak to często się mówi, na śmierć i życie.

Wielu młodych ludzi uważa ślub za przereklamowaną sprawę. Każdy z tych powodów jest doby, by skorzystać z oferowanych usług. Zapewne chętnych nie brakuje, a z czasem będzie ich znacznie więcej. Czyżby to świetny pomysł na biznes? Być może.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *