Symultana ? pozyskaj inwestora na własny biznes

Pomysłodawcy biznesu w 2013 roku mieli wiele szans na poznanie się z inwestorami i przedstawienie swoich pomysłów dzięki platformie inwestycyjnej Symultana.org, która od początku roku zorganizowała kilka cykli spotkań ?W cztery oczy z inwestorem?. Są to spotkania, na których przedsiębiorcy mają szansę zaprezentować swój biznes inwestorowi. Aby uzyskać szansę na rozmowę z inwestorem należało zapisać się na platformie Symultana.org i opisać zwięźle swój pomysł, zachęcając tym inwestorów do zaproszenia na spotkanie. ?Są to wyjątkowe spotkania, na których przedsiębiorca nie posiadając odpowiednich kontaktów, ma okazję spotkać się z inwestorem i przedstawić zarys swojego biznesu. To doskonała szansa dla młodych ludzi, którzy dopiero wchodzą w świat biznesu i nie są w stanie zrealizować pomysłu ze względu na ograniczone środki finansowe? ? mówi Norbert Poliński, ekspert ds. kontaktów z inwestorami z Symultana.org.

Spotkania odbyły się w cyklu wiosennym oraz jesiennym. Łącznie Symultana w tym roku umożliwiła ponad sto takich spotkań. Dzięki temu platforma kojarząca aniołów biznesu z przedsiębiorcami realizuje swój cel, jakim jest pomoc w tworzeniu i realizowaniu ciekawych biznesów, które same nie są lub nie byłyby w stanie poradzić sobie na rynku.

Aby poszerzyć wiedzę użytkowników Symultany, organizowane były również darmowe szkolenia, na których uczestnicy mogli zdobyć wiedzę na temat prawidłowego rozumowania przy tworzeniu pomysłu. Mogliśmy poznać techniki odpowiedniej prezentacji swojego biznesu oraz błędów, jakich należy się wystrzegać w kontakcie z inwestorem.

Symultana uruchomiła już zapisy na spotkania ?W cztery oczy z inwestorem? na przyszły rok. Aby tego dokonać, należy zarejestrować się na stronie www.symultana.org i za pomocą formularza opisać swój pomysł. Można również skorzystać ze szkoleń online dostępnych na stronie, w których  jest dużo pożytecznej wiedzy, która przyda się w tworzeniu ogłoszenia.

Jeżeli masz ciekawy pomysł, ale brakuje Ci środków na jego realizację ? wejdź na Symultanę i sprawdź jak możemy Tobie pomóc. To nic nie kosztuje, a może uda Ci się zrealizować Twoje marzenia?

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *