Sklep trendy

Nowoczesność, wygoda, atrakcyjne ceny, profesjonalna obsługa to podstawa sklepu z odzieżą. Firma zajmuje się produkcją nowoczesnych i modnych ubrań dla młodych kobiet. Podczas projektowania odzieży wykorzystuje się najlepsze materiały. W ten sposób konfekcja wygląda ładnie oraz zachowuje swoje walory. Uważna obserwacja zmieniających się trendów w modzie wpływa na realizację ciekawych pomysłów w najnowszych kolekcjach. Sieć sklepów Trendy nastawiona jest na obsługę klienta na najwyższym poziomie. Personel jest szkolony z zakresu zarządzania systemem komputerowym oraz efektywnym nadzorowaniem sklepu. Taka polityka firmy sprawia, że klientki wracają chętnie po nowe kolekcje.
Sieć doradza przyszłym kooperantom podczas wyboru lokalu, jego atrakcyjności oraz tworzy projekt aranżacji wnętrza. Następnie franczyzobiorca dokonuje adaptacji wnętrza na podstawie wcześniejszego schematu. Z kolei transportem mebli, reklamą oraz instalacją systemy informatycznego zajmują się pracownicy firmy. Towar do sklepów dostarczany jest dwa razy w tygodniu przy pomocy firm kurierskich. Skutkuje to dostępem do pełnej oferty sieci. Grupa franczyzowa objęta jest także jednolitą polityką cenową, co ma odzwierciedlenie w organizowanych promocjach i wyprzedażach.
Początkowy kapitał to 25 tys. zł. Franczyzobiorca powinien być zaangażowany i wykazywać się chęcią do rozwoju swojego sklepu. Partner biznesowy ma do dyspozycji znak firmowy, korzysta z wieloletniego doświadczenia firmy, nie ponosi opłat licencyjnych i ryzyka kupna towaru. Do czasu sprzedania odzieży pozostaje ona własnością sieci. Po zakończeniu sezonu jest wycofywana.

Rate this post


Czytelnicy szukali również:

  • biznes plan sklepu motoryzacyjnego
  • biznes plan sklep motoryzacyjny

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *