Mobilny plac zabaw dla najmłodszych

Dzieci uwielbiają ciekawe miejsca rozrywki, a szczególnie oryginalne. Tak jest w przypadku mini parku rozrywki zlokalizowanym w angielskim autobusie. Wynika z tego, że piętrowy środek lokomocji dobrze się sprawdza w realiach polskich. Pomysł został zaczerpnięty z wysp brytyjskich. W autobusie dzieci mają do swojej dyspozycji wiele atrakcji m.in. basen z piłkami, tunele, zjeżdżalnie, stoliki. Na początku należy kupić autobus (nawet zniszczony), zmodernizować wnętrze. Jest to powierzchnia około 30 m?. A następnie rozpropagować naszą działalność wśród ludzi. Nadzór nad dziećmi pełnią animatorzy i kierowca. Organizatorzy zagospodarowują czas najmłodszych poprzez liczne zabawy, przebieranie się w znane postacie z bajek, karaoke, konkursy umiejętności i wiele innych.
Cennik usług jest uzależniony od ilości uczestników, czasu trwania zabawy oraz dystansu do przejechania. Przykładowo dwugodzinna sesja kosztuje około 1000 zł. Ceny w weekend są trochę wyższe. Warto pomyśleć na jakim obszarze można działać i w jakiej odległości. Wszystkie aspekty wpływają na cenę. Inwestycja tego rodzaju kosztuje od 160 tys. zł. Nie jest to mała kwota, ale chętnych klientów nie brakuje. Zwrot kapitału jest możliwy w ciągu czterech lat.

Rate this post


Czytelnicy szukali również:

  • mobilny plac zabaw

Możesz również polubić…

Brak odpowiedzi

  1. jola pisze:

    Nie powiem, wynajmiesz faceta, pogadasz z nim, zrobi to za co płacisz, sama przyjemność, czysty biznes

  2. Aga pisze:

    Nie znam się na naprawach domowych, dlatego dość często korzystam z takich usług. Zawsze byłam zadowolona. Faceci to się znają na majsterkowaniu, trzeba im to przyznać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *