Wyszukiwarka aktualnych wydarzeń

Jak często zdarza się, że o ciekawym koncercie dowiadujemy się na kilka dni po wydarzeniu? Bądź nie wiemy gdzie się wybrać, choć czasu wolnego w weekend nie brakuje – te problemy pomoże rozwiązać wyszukiwarka wolnego czasu zeep.pl

zeep.pl to baza ciekawych miejsc i aktualnych wydarzeń z Warszawy, Radomia i ich okolic. Projekt docelowo ma objąć całą Polskę. ? Często zdarza się, że o fajnym wydarzeniu dowiadujemy się dopiero po fakcie, bo zostało słabo wypromowane albo nie zauważyliśmy informacji o nim. Nierzadko zdarza się tak, że nie wiemy gdzie się wybrać, choć dysponujemy wolnym czasem. Takie sytuacje prowadzą do irytacji, ale i? do działania. W ten oto sposób zrodził się pomysł stworzenia serwisu, który ułatwi nam zaplanowanie wolnego czasu ? wyjaśnia współwłaściciel serwisu.

Na stronie w oddzielnych zakładkach wyszukujemy miejsca i wydarzenia. Za pomocą suwaka określamy odległość względem swojej lokalizacji, w której szukamy ciekawego miejsca bądź wydarzenia. Możemy określić również przedział czasowy wydarzenia oraz rodzaj i charakterystykę miejsca. Po wprowadzeniu lokalizacji, dzięki powiązaniu z mapą Google, wyszukiwarka wyznacza trasę dojazdu do wybranego punktu.

Wśród Miejsc odnaleźć możemy m.in.: restauracje, kluby, obiekty sportowe, zabytki. Z kolei dział Wydarzenia podzielony jest na kulturę, sport, dla dzieci, koncerty, wejściówki.

zobacz jak wiele ciekawych miejsc jest wokół ciebie

Na stronie zeep.pl można także zapisać się do newslettera. Po dokładnym określeniu odległości, kategorii oraz częstotliwości będziemy dostawać na skrzynkę najnowsze informacje, które pomogą w odpowiedzi na pytanie, jak spędzać wolny czas.

Projekt zeep.pl cały czas jest rozwijany i stopniowo wprowadzane będą nowe funkcjonalności i rozszerzane pole wyszukiwania.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *