Aplikacja do wręczania prezentów

Czym jest Dajprezent.pl – to aplikacja internetowa służąca do wręczania prezentów swoim znajomym za pośrednictwem Facebooka oraz poczty elektronicznej. Prezenty wręczane są w formie bonów zakupowych do wybranych sklepów internetowych i stacjonarnych.

Jak działa ? – pozwala wręczyć prezent swojemu znajomemu w trzech prostych krokach. Logujemy się do aplikacji za pośrednictwem Facebooka ? lub rejestrujemy przy użyciu adresu e-mail. Wybieramy znajomego, któremu chcemy wręczyć prezent ? aplikacja przypomina o ważnych datach, jak urodziny, imieniny, rocznice i pozwala na wprowadzenie innych okazji do wręczenia danej osobie prezentu. Następnie wybieramy darmowy lub płatny bon do konkretnego sklepu i określamy jego wartość. Aplikacja publikuje informację o wręczonym prezencie wraz z załączonymi życzeniami na tablicy znajomego lub wysyła wiadomość e-mail na wskazany adres. Istnieje także możliwość dokładania się do prezentu przez wspólnych znajomych i podnoszenie wartości wręczanego bonu.

Misja – Naszym celem jest zapewnienie użytkownikom Internetu, a zwłaszcza serwisu Facebook, szybkiego i wygodnego narzędzia służącego do wręczania prezentów. W dobie Internetu ważne chwile w życiu znajomych coraz częściej ograniczają się do lakonicznych życzeń składanych poprzez serwisy społecznościowe. Dajprezent.pl ma na celu umożliwienie wręczania prezentów również znajomym, którym nie możemy wręczyć ich osobiście, bo mieszkają w drugim końcu Polski lub zagranicą. Pozwoli wręczać prezenty nawet w ostatniej chwili bez konieczności spędzania wielu godzin na wyszukiwaniu odpowiedniego podarunku. Sprawi, że prezenty zawsze będą trafione, ponieważ sam zainteresowany wybierze, na co wyda swój bon. Ponadto umożliwi składanie się na prezent ze wspólnymi znajomymi.

Skąd pomysł – Idea zrodziła się w wyniku obserwacji, w jakim kierunku zmierza wykorzystanie Internetu oraz wizji rosnącej popularności mediów społecznościowych. Zauważyliśmy, że Internet zaczął wkraczać w większość dziedzin życia codziennego. Jednym z bardziej dynamicznie rozwijających się trendów są właśnie prezenty społecznościowe obecnie bardzo popularne na Zachodzie. Postanowiliśmy wykorzystać tę ideę również w naszym kraju.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *