Serwis wymiany biletów

Jak często zdarza się, że kupujemy bilety na koncerty lub do teatru z dużym wyprzedzeniem, a później okazuje się, że nie możemy ich wykorzystać? Zwracamy się wtedy do rodziny i znajomych szukając kogoś, kto zechciałby je od nas odkupić. Niewątpliwe takie sytuacje to duży problem, a często kończy się tak, że zostajemy z biletami, z którymi nie mamy co zrobić.

Naprzeciw takim problemom wyszli twórcy start-upu AleBilet, oferując dedykowaną platformę do wymiany biletów, pierwszy taki polski serwis. AleBilet pozwala wystawiać ogłoszenia, tym którzy chcieliby sprzedać bilety. Kupujący znajdą tam dobre okazje, a także oferty biletów nawet wtedy, gdy skończyły się one w oficjalnej sprzedaży.

Idea AleBilet polega na tym, żeby zaoferować mechanizmy zapewniające bezpieczeństwo zarówno sprzedającym jak i kupującym. Serwis gwarantuje kupującym dostarczenie oryginalnych biletów na czas, a sprzedającym otrzymanie zapłaty, jeżeli wyślą bilety zgodnie z instrukcją.

serwis wymiany biletów online

Szata graficzna serwisu jest przejrzysta, przeglądanie wydarzeń kulturalnych intuicyjne, a kupowanie biletów bardzo proste. Sprzedający dostają zestaw narzędzi w panelu użytkownika do edycji swoich ogłoszeń i przeglądania zrealizowanych sprzedaży. Marta Sawicka rzecznik prasowy AleBilet: ?Chcieliśmy, żeby w naszym serwisie sprzedający łatwo zamieścili ogłoszenie, a kupujący szybko znaleźli interesujące ich bilety?.

 

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *