710 000 $ w 28 DNI dzięki systemowi blogowemu Empower Network przy wsparciu BIG IDEA MASTERMIND

Big Idea Master Mind

Nie potrzebujesz zaawansowanej wiedzy związanej z tworzeniem stron internetowych w różnych językach programowania. Brak zdolności projektowania super grafiki także nie stanowi przeszkody w tworzeniu własnego bloga. Dziwne prawda? A jednak prawdziwe.

Platforma Empower Network opiera się na tzw. wirusowym systemie blogowym, który stanowi podstawowy produkt. A wszystko oparte jest na znanym systemie do tworzenia blogów WordPress. Jest znacznie łatwiejszy w obsłudze dla każdego internauty.

Nie musisz kupować serwera, domeny, którą należy co roku przedłużać, aby nie wygasła. Nie przesyłasz plików na serwer, nie instalujesz pomocnych wtyczek jak to bywa w WordPress. Wiele kwestii, które są nie zrozumiałe dla zwykłego internauty. W ten sposób wielu ludzi poddaje się na początku i rezygnuje całkowicie z pisania własnego bloga. A szkoda, bo warto dzielić się swoimi pasjami z innymi na całym świecie, siedząc w zaciszu własnego domu.

Tworzenie własnego bloga na platformie Empower Network jest proste. Wystarczy odpowiednio kliknąć, aby intuicyjnie tworzyć wpisy na własnym blogu. Konfiguracja bloga pod względem kolorystyki, grafiki, tekstów, opisów staje się zabawą. Wiele rzeczy można ustawić według własnej koncepcji.

Platforma jest zrobiona w języku angielskim, może to być niewielkie utrudnieni dla ludzi, którzy nie znają tego języka. Ale rozwiązaniem jest tłumacz google pomaga przetłumaczyć w miarę zrozumiale tekst. Pomocna staje się także inna platforma wspierająca BigIdeaMasterMind. To właśnie tutaj jest wiele szkoleń w postaci filmów, które znacznie ułatwiają zapoznanie się z obsługą bloga na Empower Network. Kwestia kilku godzin i każdy jest w stanie stworzyć własny blog od podstaw.

Big Idea Mastermaind 710000 zobacz nagranie

System do tworzenia bloga jest bardziej ograniczony niż WordPress. Twórcy nastawili się, aby kwestie techniczne były zminimalizowane do minimum. I to jest najważniejsze, żeby każdy bez względu na wiek, zaawansowanie techniczne mógł budować swój biznes online.

Wirusowy system blogowy, który jest dostępny na Empower Network jest skonfigurowany w taki sposób, aby użytkownicy budowali biznes w oparciu o platformę i produkty na niej dostępne. Doskonałe jest to, iż Twój blog możesz dostosować do każdej dziedziny życia, którą obecnie się zajmujesz i możesz pisać dowolnie na każdy temat.

więcej informacji na Big Idea MasterMind

Rate this post

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Adam pisze:

    Współpraca z platformą Empower Network jest ciekawa. Zostałem także mile zaskoczony profesjonalnym podejściem do klienta. Przez przypadek zakupiłem dostęp do Akademii Blogowania za prawie 300 $ oprócz podstawowego dostępu za 25$ i konta dla polecającego za 19$.

    Wysłałem mail do supportu z wyjaśnieniem całej sytuacji. W ciągu tygodnia dostałem informację, że pieniądze zostaną zwrócone. I rzeczywiście jeden mail wystarczył i cała kwota z powrotem była na moim koncie.

    Po prostu zadziwia mnie to podejście, ponieważ nie musiałem prosić się wielokrotnie o jednio i to samo jak to bywa czasami z polskim firmami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *