Telefon na pasku jak zegarek

Początkowo były dość prymitywne telefony, które pod względem funkcji ograniczały się do wykonywania połączeń i wysyłania sms-ów. Obecnie telefony mają zdecydowanie więcej funkcji, a przez to stają się zdecydowanie ciekawsze i przede wszystkim okazują się przydatniejsze.

Opracowano nowoczesny telefon wyglądem przypominający duży zegarek. Telefon jest przede wszystkim elastyczny i cienki, dzięki czemu doskonale wygina się i dopasowuje do ręki. Umocowany jest na dwóch paskach, przez co solidnie trzyma się ręki.

jak zegarek czyli smartfon na pasku

Taki telefon można bardzo łatwo wysunąć i używać tak jak każdy inny. Jest wodoodporny, dlatego też można w nim nawet pływać. Można z nim również biegać, korzystając automatycznie z różnych aplikacji. Jego użytkowanie w tej formie jest bardzo wygodne.

Telefon wykonany w ten sposób jest zdecydowanie bardziej funkcjonalny niż kiedykolwiek. Zapewnia użytkownikom zdecydowanie więcej możliwości. Jest stylowy i elegancki. Łączy w sobie funkcję zegarka i telefonu. To jedyny w swoim rodzaju wynalazek, który zapewne niebawem zyska dużą popularność.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *