Poczta e-mail dla przedsiębiorców

Prowadzisz firmę, jednoosobową działalność? Wiesz jak wiele wysiłku i pracy kosztuje, by w oczach klientów zyskać wizerunek wiarygodnego partnera biznesowego. Czasem, jeden na pozór błahy i mało istotny szczegół, może przesądzić o sukcesie Twojej firmy. Jednym z elementów budujących wizerunek przedsiębiorstwa jest wiarygodny i łatwy do zapamiętania adres e-mail.

Prestiż i wiarygodność

Dziś większość kontaktów biznesowych nawiązywana i kontynuowana jest za pośrednictwem e-maili. Poczta e-mail jest niczym wizytówka. Powiązany z nazwą Twojej firmy, łatwy do zapamiętania adres e-mail, zwiększa wiarygodność Twojego biznesu.

Serwis firma.pl oferuje profesjonalne adresy e-mail w domenie firma.pl. Twój adres e-mail może wyglądać następująco (Twoja_nazwa)@firma.pl

Profesjonalny adres e-mail wpłynie na postrzeganie Twojej firmy. Adres zawierający nazwę Twojej firmy jest znacznie lepiej odbierany przez potencjalnych klientów, niż darmowe konto pocztowe założone w jednym z popularnych portali informacyjnych. Nie pozwól, by przez nieprofesjonalny adres e-mail, Twój biznes był postrzegany jako firma krzak.

email_dla_przedsiebiorcow

Wygoda

Nie musisz mieć strony internetowej, ani wykupionego miejsca na serwerze. Adres mailowy w serwisie firma.pl założysz szybko i bezproblemowo. Usługa kosztuje zaledwie 4,17 zł miesięcznie ? niemal tyle, co bilet komunikacji miejskiej.

Do konta logujesz się poprzez dedykowany serwis www, możesz również używać klienta poczty elektronicznej, np.: Thunderbird czy Outlook. Pocztę łatwo skonfigurujesz z urządzeniami mobilnymi, dzięki czemu będziesz mógł sprawdzać i wysyłać pocztę o dowolnym czasie i w dowolnym miejscu.

Poczta w adresie firma.pl wolna jest od reklam. Usługodawca nie sprzedaje i nie udostępnia adresów e-mail innym podmiotom ? jak często ma to miejsce w przypadku popularnych serwisów oferujących darmowe adresy e-mail.

Do wiadomości wychodzących i przychodzących nie są dołączane reklamy, ani żadne inne dodatkowe treści, dzięki czemu konto e-mail spełnia wymogi ZUS i FISKUS?a.

Bezpieczeństwo

Konto mailowe chronione jest przez program antywirusowy i antyspamowy. Codzienne w godzinach nocnych wykonywana jest kopia danych ? zyskujesz pewność, że żaden szczegół korespondencji z klientem nie ulegnie zniszczeniu. W razie problemów z konfiguracją poczty, zawsze możesz liczyć na pomoc działu technicznego.

Zainteresowała Cię oferta? Skorzystaj z 14-dniowego darmowego okresu testowego. Pełna oferta dostępna na stronie http://www.firma.pl/

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *