Magnetyczny wieszak do butelek

Lodówka nie zawsze jest na tyle duża, by można było pomieścić w niej wszystkie potrzebne rzeczy. Dlatego z reguły wiele rzeczy upycha się na ścisk, przez co w lodówce tworzy się wielki bałagan. Ostatnimi czasy opracowano nowoczesny gadżet, który pozwala choć w pewnym stopniu zapanować nad porządkiem w lodowce.

Chodzi tu o magnetyczny wieszak, przeznaczony do mocowania butelek. Mocuje się do sufitu jednej z półek w lodówce, a następnie do magnetycznych krążków tego wieszaka, mocuje się butelki od strony kapsla. Bez względu na to jak duże są to butelki i jak bardzo ciężkie, te doskonale trzymają się i nie są narażone na spadnięcie.

madnes w lodówce na butelki

Mocując butelki od góry, na dole można swobodnie układać różne rzeczy. W ten sposób lodówka jest zdecydowanie lepiej zagospodarowana, przez co nie ma problemu ze znalezieniem konkretnych rzeczy.

To tak niewielki drobiazg, a jednak jest niezwykle funkcjonalny i przydatny. Z reguły kilka butelek w lodówce tworzy wielki chaos. Teraz już to niemożliwe. Taki wieszak może wiele zmienić.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *