Rower, który mieści się w plecaku

Długie spacery po mieście nie zawsze sprawiają przyjemność, a okazują się wręcz uciążliwe. Ktoś kto nie chce wydawać pieniędzy na komunikacje miejską, może dziś skorzystać z nieco innego środka transportu. A jest to dość charakterystyczny rower. Jego cechą szczególną jest to, że można go w błyskawicznym tempie złożyć i rozłożyć.

Rower ten tylko częściowo przypomina tradycyjny rower, nie posiada nawet pedałów. Doskonale jednak sprawdza się na długiej trasie z górki. Pozwala w krótkim czasie przemieścić się z jednego miejsca na drugie.

Rozłożony jest na tyle mały, że mieści się w plecaku. Złożony zaś wystarcza, by móc swobodnie usiąść i przejechać konkretny dystans. Rower ten jest dość prostą konstrukcją, ale zarazem praktyczną. Jest przede wszystkim bardzo wytrzymały, dlatego mogą na nim jeździć osoby bez ograniczeń wagowych.

Jest lekki, dlatego wychodząc chociażby na zakupy, można swobodnie nosić w plecaku. Po ciężkim dniu spędzonym w przykładowo centrum handlowym, w drodze do domu sprawdzi się doskonale.

Rate this post

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Karen pisze:

    Już było dużo takich składanych modeli rowerów. I tan też ma swój urok. Cociaż wolałabym deskę z napędem na koła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *