Naklejki wykrywające ruch

Estimote to nowoczesny wynalazek, jakim jest niedużych rozmiarów naklejka ? gadżet o uniwersalnym zastosowaniu. Takie nieduże naklejki to niemalże zestaw naszpikowany technologią. Ten nowoczesny gadżet wykrywa ruch i temperaturę. Stosowany jest w różnym zakresie.

Przyklejając ją na doniczce kwiatka, można na przykład sprawdzić, kiedy ostatnio był podlewany. Przyklejając naklejkę na rowerze, można nie tylko sprawdzić gdzie znajduje się w chwili obecnej, ale też dowiedzieć się, jaki dystans się przejechało. Naklejka ta połączona jest z aplikacją w telefonie. Dzięki czemu wszystko to wyświetla się na jego ekranie.

tagi w żyiu przyklej gdzie chcesz

Co bardzo ciekawe, naklejki te mogą być także zastosowane w sklepach. Naklejając je na poszczególnych produktach jak chociażby obuwie, można sprawdzić ile razy buty te były podniesione przez klientów.

To prowadzi do dokonania oceny, które produkty cieszą się największą popularnością. Poza tym to klient podnosząc konkretny but może w swoim smartfonie odczytać informacje na jego temat. Jaki to rozmiar, z czego jest wykonany, czy ile kosztuje.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *