Odzież kuloodporna przydatna w przypadku niebezpiecznych zdarzeń

Produkty BulletBlocker to głównie odzież kuloodporna, przygotowana z myślą o osobach narażonych na kontakt z bronią. W ofercie danego producenta znajdują się również liczne akcesoria, takie jak chociażby plecaki czy teczki.

Produkty te na tyle skutecznie zabezpieczają ciało ich użytkownika, iż kula nawet z bardzo bliskiej odległości nie jest wstanie przedostać się przez materiał odzieży. Producent zapewnia kurtki i pozostałe elementy odzieży jak koszulki czy kamizelki. Warto podkreślić, że taka odzież w rzeczywistości w ogóle nie przypomina odzieży typowo kuloodpornej.

odzież z lekka kamizelką kuloodporną

Wygląda zupełnie normalnie, a przy tym stanowi stuprocentową ochronę ciała osoby, która ma ją na sobie. W zasadzie dedykowana jest dla wszystkich zainteresowanych, ale najbardziej sprawdzi się w zakresie policji, czy też ochrony i innych służb. To wysokiej jakości odzież, odporna na zniszczenia, gwarantująca długotrwałe użytkowanie, bez naruszenia pierwotnego wyglądu. Na taką odzież gotowy byłby zdecydować się niejeden, pracujący w tak trudnych i zarazem niebezpiecznych warunkach.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *