Warsztaty Mój Start Up ? Restauracja 25 października 2014

Zapraszamy do udziału w warsztatach Mój Start Up ? Restauracja

W ciągu jednego dnia posiądą Państwo praktyczną wiedzę w zakresie zakładania oraz efektywnego prowadzenia biznesu w danej branży, ucząc się od najlepszych!

Każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z branżą gastronomiczną, z pewnością zgodzi się, iż jest to jedna z najtrudniejszych gałęzi rynku.

Nie ma jednak nic bardziej satysfakcjonującego niż prowadzenie restauracji, z której wychodzą zadowoleni klienci. Dzięki naszym warsztatom, dowiedzą się Państwo jak stworzyć i zarządzać miejscem, które będzie połączeniem doskonałej kuchni i rentownego biznesu. W trakcie warsztatów dowiesz się jak postępować, by podczas procesu otwierania nowej inwestycji popełnić, jak najmniej błędów, które mogą wpłynąć na rentowność obiektu ora zasadność otwierania go w ogóle.

warszraty w restauracji

W ciągu jednego dnia:

– poznasz kryteria odpowiedniej lokalizacji
– omówiona zostanie technologia i projektowanie obiektów gastronomicznych
dowiesz się od czego tak naprawdę zależy sukces w tym biznesie
– poznasz schemat organizacyjny oraz odpowiedni program gastronomiczny
nauczysz się przygotować dedykowane oferty i menu
– odpowiesz sobie na pytanie dlaczego tak ważny jest marketing?
– zaprezentowane zostaną ogłoszenia prasowe jako istotny element promocji
– zostanie omówiony regulamin pracy i HACCP
poznasz zasady systemów motywacyjnych i lojalnościowych
– nauczysz się odpowiednio rekrutować personel i badać kandydatów
– poznasz metodykę szkoleniową dla personelu
wspólnie z Trenerem dokonasz symulacji ustawienia stołów

logo_mojstartup w warszawie

Trener:

jaroslaw_walczyk trener kucharz doradcaJarosław Walczyk – kucharz z wykształcenia i zamiłowania, należy do czołówki najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych mistrzów kulinarnych w kraju. Swoją karierę zawodową rozpoczął na morzu, gdzie pełnił funkcję Executive Chef?a największego armatora linii promowych Stena Line.

Po piętnastu latach zszedł na ląd i przyjął stanowisko Dyrektora Gastronomii Hotelu Nadmorskiego w Gdyni. Po czterech latach został Dyrektorem Gastronomii w Zamku Książ, a do grudnia 2008 roku był Dyrektorem Gastronomii Hotton Hotelu w Gdyni. Od 2010 roku dyrektorem Hotelu Lisewskiego Dworu. Od 2013 właścicielem restauracji.

Od 2002 roku prowadzi firmę, która prowadzi konsultacje w zakresie modernizacji i konsultacji przy otwieraniu hoteli i restauracji. Należy do kapituły Fundacji Klubu Szefów Kuchni, która zrzesza najwybitniejszych kucharzy i w ramach jej działalności aktywnie uczestniczy we wszystkich najważniejszych wydarzeniach kulinarnych w kraju.

Zasiada w jury oceniającym talenty kulinarne na festiwalach i konkursach w Polsce i poza jej granicami. W przeszłości wielokrotnie sam zdobywał wysokie noty, które wkrótce miały przyczynić się do osiągnięcia najwyższej klasy kunsztu kulinarnego.

Więcej na stronie:

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *