Domowy fitness ? nisza do zagospodarowania

Ludzie z uwagi na to, że są coraz bardziej wygodni stają się leniwi. Nie mają ochoty często opuszczać swojej strefy komfortu czytaj ?domu?. Tak właśnie jest. Z uwagi, że klienta trudno skłonić do korzystania z ciekawych przedsięwzięć, warto pomyśleć o indywidualnych zajęciach. Mianowicie dostęp do usług w swoim domu. Tam, przecież człowiek czuje się najlepiej. Nie odczuwa stresu co ludzie powiedzą, jak wyglądam, co mówię itp. Jedną z takich form jest właśnie domowy fitness.

Nowy trend zaczyna się rozwijać w Polsce także. Jest to podyktowane chęcią poruszania się w sposób aktywny, zrobienia czegoś pożytecznego dla swojego organizmu. Szczególnie jeśli kilka lub kilkanaście godzin się siedzi. A dość często taki stan rzeczy wynika z charakteru naszej pracy. W Polsce w okolicach stolicy funkcjonuje już firma zajmująca się mobilnym fitnessem. A wybór zajęć to m.in. zumba, areobik, pilates. Plusów tej formy aktywności jest kilka: własny dom, zaoszczędzenie czasu na dojazdach, komfort indywidualnych ćwiczeń, dopasowanie zajęć do własnych potrzeb, osobisty trener i jego stuprocentowa koncentracja na kliencie. Jest to ciekawe rozwiązanie dla mieszkańców mniejszych miejscowości, nowych osiedli mieszkaniowych. Dość często ci ludzie mają ograniczenia z dostępem do różnych klubów sportowych.

Mobilna szkoła fitness wymaga także wkładu finansowego minimum 5 tysięcy złotych. Jest to kwota niezbędna do zakupu mat, piłek, ciężarków oraz sprzętu grającego.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *