Urządzenie do chłodzenia piwa

Czterech chłopaków zamieszkałych w północnej Danii, stworzyło niepowtarzalny wynalazek, jakiego zapewne wielu z nas jeszcze nie miało okazji nawet zobaczyć. To urządzenie, które ma głównie służyć chłodzeniu piwa w puszkach, choć zapewne sprawdzi się także w roli chłodziarki dla zapuszkowanych napojów bezalkoholowych. Warte podkreślania jest tu na pewno to, że urządzenie wcale nie wymaga zasilenia prądem.

lodówka w ziemi

Jego montaż powinien odbywać się w ogródkach, na tarasie, a także jeżeli to konieczne, można je zamontować na polu campingowym. Urządzenie wkopane w ziemię, zapewnia odpowiednio niską temperaturę dla puszek, które są w nim sprytnie umieszczone.

podziemna lodówka

Urządzenie posiada specjalny podajnik, który przy użyciu korbki pozwala swobodnie wydobyć chłodną puszkę napoju na powierzchnię. Dzięki temu, można sięgać po piwo w upalne dni, nawet nie przechadzając się do lodówki. Takie urządzenie na tarasie w czasie lata to doskonały wynalazek, który niewątpliwie przydałby się każdemu z nas, w naszych prywatnych ogródkach. 

Rate this post


Czytelnicy szukali również:

  • lodówka w ziemi

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *