Nowoczesna klamka dla niewidomych

Tradycyjne domofony pozwalające na zabezpieczenie drzwi przed niepowołanymi osobami, znają już chyba wszyscy.

Okazuje się, że mogą być mniej praktyczne dla osób niewidomych. Ale to już po części nieaktualne, ponieważ wymyślono nowe rozwiązanie.

Klamka, która ma na sobie pewne wypustki, pozwalająca na otworzenie drzwi pod wpływem nakreślenia odpowiedniego kodu palcami, to zdecydowanie lepsze zabezpieczenie. Wynalazek bardzo nowy, jeszcze nieznany, ale już na pierwszy rzut oka i przy minimum informacji wydaje się naprawdę praktyczny.

otwieranie dla osób niewidomych w drzwiach przyciski na klamce do otwierania drzwi po ciemku otwieranie drzwi aby nikt nie zobaczył twojego kodu

Klamka świecąc się na kolor czerwony oznacza zamknięte drzwi, a zielony kolor otwarte. Nowoczesna klamka będzie na pewno nie tylko dużym ułatwieniem dla osób niewidomych, ale też lepszym zabezpieczeniem.

Niewidomi, którzy mają wytrenowane wpisywanie kodu, czyniąc to mogą podzielić się danymi cyferkami z osobami niepowołanymi, które ukradkiem mogą znajdować się za plecami. Dlatego taki tradycyjny jakie mamy do tej pory domofon, w tym przypadku staje się już praktycznie bezużyteczny.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *