Smycz wielofunkcyjna dla zwierzaka

Odkrywcy, konstruktorzy, a także wszyscy ci, którzy lubią tworzyć wynalazki, jakiś czas temu skonstruowali nowoczesną smycz dla psów, posiadających kilka przydatnych funkcji. Może na pierwszy rzut oka wygląda tradycyjnie, ale niekoniecznie. Smycz ta oplata nie samą szyje, a obie przednie łapki psa. Może sprawiać wrażenie kamizelki wykonanej ze skórzanych pasków.

Ma na karku regulację. Smycz ta na pewno jest bardzo wygodna dla psa, nawet jeżeli jego właściciel wstrzymuje go, ciągnąc go do siebie. Wynalazek ten umożliwia doczepienie okrycia, które zakrywa część jego grzbietu.

struj ze smycza dla zwierzat smycz z laarką dla psa smycz nowoczesna dla psa ocieplacz skorzany dla psa ocieplenie dla pieska smycz dla psa z lampką

Poza okryciem do smyczy, tuż pod jego brodą, można umocować lampkę, oświetlającą drogę w nocy. Co więcej, smycz ta ma praktyczny pokrowiec, który pozwala na błyskawiczne umieszczenie jej w nim i tym samym odłożenie na miejsce w momencie, kiedy już nie jest potrzebna.

To mocna smycz i sprawia pozytywne wrażenie już na pierwszy rzut oka. Jest na pewno dużo lepsza i bardziej funkcjonalna od tradycyjnych, jakie na dzień dzisiejszy mamy w sklepach.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *