Wieczór kawalerski w Polsce

Spotkania towarzyskie mężczyzn nie należą do rzadkości. Tym bardziej jak jeden z grona przyjaciół się żeni. I tutaj wybór zależy od kreatywności organizatorów np. wyjście do baru, impreza w klubie, domowy streeptize, gra w paintball, a także kilkudniowy pobyt w różnych miastach. W Warszawie i Krakowie często można spotkać obcokrajowców z Wielkiej Brytanii, Skandynawii, Holandii, Belgii, Hiszpanii, Francji, USA lub Kanady. To właśnie mężczyźni z tych krajów upodobali sobie Polskę jako miejsce wypadowe na wieczory kawalerskie. Jest to dla ich znacznie tańsza i niezapomniana zabawa.

W Polsce są firmy zajmujące się profesjonalnie organizacją przyjęć dla cudzoziemców. Impreza zaczyna się jeszcze w kraju rodzinnym przyszłego małżonka. Podczas lotu bohater wieczoru jest przebrany, a jego koledzy żartują z niego przy każdej nadarzającej się okazji. Wszystko odbywa się ze smakiem, aby nikogo nie urazić. Stroje uczestników są zabawne m.in. baletnice, więźniowie, bohaterowie komiksowi, owady, jaskiniowcy, smurfy, niemowlaki.

Wieczory kawalerskie trwają cały weekend. Jest to odpowiedni czas, aby się dobrze zabawić, zregenerować siły, zwiedzić miasto. W trakcie pobytu uczestnicy biorą udział także w różnych zajęciach sportowych, paintball, gry miejskie. W ten sposób pobyt jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Zadowoleni klienci polecają Polskę i w ten sposób biznes się rozwija.

5/5 - (1 vote)

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *