Prysznic z pompką

Nie wszyscy mają na tyle komfortowe warunki, aby móc korzystać z ciepłej wody pod prysznicem, przez co do kąpieli muszą ją gotować. Wówczas nie mają szans na to, aby wykąpać się pod prysznicem.

Jednak okazuje się, że to niebawem ulegnie zmianom. Opracowano specjalne urządzenie, w formie prysznica z pompką. Jedną końcówkę umieszcza się w zbiorniku z wodą, a drugi zaś, czyli typową końcówkę prysznica, ujmuje się dłonią.

ssawka do wody tworzy prysznic pompka do tłoczenia wody

Przyciskając stopą trzeci element tego zestawu, jak zwykłą pompkę do kół, woda przemieszcza się wewnątrz rurki i wylatuje przez ujście prysznica. To doskonały i praktyczny zestaw dla tych osób, które nie mają ciepłej wody. Poza tym sprawdzi się w zakresie turystyki, na przykład na campingach czy na polu namiotowym.

To świetny pomysł na biznes, ponieważ urządzenie wydaje się bardzo praktyczne, a co za tym idzie, na pewno pojawi się niejeden chętny i jak tylko będzie to możliwe, dokona zakupu. Taki prysznic sprawdzi się w sytuacjach awarii. Brak wody w kranie zapewni możliwość normalnej kąpieli.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *