Nowoczesny rower na energię słoneczną

Kanadyjczycy opatentowali całkiem nowy pojazd, niewątpliwie w stu procentach zgodny z oczekiwaniami ekologów, ale i potrzebom jego przyszłych kierowców.

To jedyny w swoim rodzaju tak niepowtarzalny elektryczny rower, który napędzany jest energią słoneczną. Jego konstrukcja jest dość prosta. Pojazd jest nieduży, z jednej strony przypominający rower chociażby ze względu na pedały, z drugiej zaś mały motorek. Cechą charakterystyczną tegoż pojazdu są na pewno grube opony, jakie przeważnie montowane są w quadach.

rower z akumulatorem

rowr na baterię słoneczną

Taki rower waży jedynie 55 kg. Jego maksymalna prędkość to 32 kilometry na godzinę. Dzięki takiej prędkości, danym rowerem można poruszać się po drogach, bez zbędnych licencji. Jego akumulator jest wymienny, a co najważniejsze, może być wykorzystywany także w wielu innych kwestiach, a mianowicie w zakresie ładowania urządzeń USB. Aby stać się posiadaczem tego nowoczesnego wynalazku, wystarczy zaledwie 1079 dolarów kanadyjskich. Niektórzy już odliczają dni do jego zakupu, w końcu to naprawdę świetny pojazd. 

Rate this post

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *