Wyszukiwarka zajęć jogi

Gdzienajoge.pl to nowa wyszukiwarka zajęć jogi. Sivananda, ashtanga czy joga wg Iyengara to tylko najbardziej popularne metody, zobacz co jeszcze ma dla Ciebie do zaoferowania joga!

Często nie zdajemy sobie sprawy z wszystkich możliwości rozwoju jakie daje nam joga. Z tego powodu postanowiliśmy stworzyć miejsce gdzie każdy może swobodnie wybierać z bogatej oferty zajęć jogi w Polsce. Dzięki zaawansowanym opcjom wyszukiwania możesz wybrać miasto, godzinę, grupę zaawansowania, rodzaj jogi, a także karty rabatowe.

Naszą misją jest zebranie w jednym miejscu informacji o zajęciach jogi w taki sposób, aby każdy mógł łatwo odnaleźć to czego szuka oraz miał szansę poznać różnorodność ścieżek jaką ma do zaoferowania joga. Wyszukiwarka przeznaczona jest dla osób, które chcą zacząć praktykę jogi oraz dla tych, którzy chcieliby spróbować nowych rodzajów jogi lub rozwijać się na warsztatach. Oferujemy również możliwość wyszukiwania takich rodzajów jogi jak joga w ciąży, joga dla dzieci, rehabilitacyjna, a także medytacje i relaks oraz joga dla seniorów.

Dla właścicieli szkół jogi, a także osób, które prowadzą własne zajęcia jest to najlepszy sposób na reklamę swoich usług w internecie. Nasza wyszukiwarka szkół jogi to miejsce gdzie małe i duże szkoły mają taką samą szansę na prezentację swojej oferty potencjalnym klientom. Dodanie szkoły do wyszukiwarki jest bardzo proste i zajmuje tylko kilka chwil.

Zapraszamy do dodawania własnych zajęć – nasza baza rośnie codziennie ! Obecnie mamy ponad 70 szkół i ponad 1000 zajęć w 30 miastach. Nasza wyszukiwarka to najszybszy sposób znalezienia własnej jogi!

Do zobaczenia na macie
Zespół gdzienajoge.pl

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *