Rower na miarę dzisiejszych czasów

Denny Bike to rower w nowoczesnym wydaniu. Skonstruowano taki poza granicami naszego kraju. Choć na pierwszy rzut oka wygląda na normalny rower, może nieco unowocześniony, w rzeczywistości jednak jest znacznie bardziej nowoczesny niż snujemy ku temu podejrzenia. Otóż jest to rower przede wszystkim niebywale funkcjonalny. Ta lekkość pedałowania i łatwość rozpędzania dwóch kółek. Do tego kilka eleganckich, stylowych, a już na pewno funkcjonalnych elementów jak oświetlenie, czy zabezpieczenie, którym jest automatycznie kierownicą danego pojazdu.

rower z bajerami

Kierownicę można rozmontować w bardzo prosty sposób, a następnie za jej pomocą przypiąć rower na przykład do barierki, czy innego elementu. Nie ma tu zbędnych kluczyków, linek i innych zabezpieczeń. To zabezpieczenie jest nowoczesne i bardzo funkcjonalne, a przy tym również wygodne. Rower ma dość specyficzny bagażnik przy kierownicy, a także inne elementy, które przykuwają uwagę przechodzących obok ludzi. Wszystko to jednak odbierają bardzo pozytywnie, bo taki rower zapewne chciałby mieć każdy.

Rate this post

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. toito pisze:

    Rower jest najlepszym środkiem do poruszania się. Szkoda, że w Polsce nadal jest tak mało ścieżek rowerowych. Byłoby znacznie bezpieczniej. Ale cóż, trzeba cieszyć się z tego co się ma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *