Subwing ? nowoczesne nurkowanie

Subwing to nowoczesny wynalazek, który ma na celu zapewnienie rozrywki ludziom, którzy uwielbiają sporty wodne, a jednak wszystko, czego do tej pory zaznali, stało się nieco nudne. Wspomniany wynalazek to coś w stylu skrzydeł, płetw, trudno to nawet opisać słowami. Są to dwa płaskie elementy połączone ze sobą, a jednak mimo to wykonujące okrężne ruchy. Każdy, z obu elementów przymocowany jest do liny, która następnie wybiega ponad powierzchnię wody i tam już umocowana jest do łodzi motorowej.

latanie pod wodą

wode skrzydła

Taki Subwing przydaje się dla tych, którzy chcieliby zaznać nieco nowocześniejszego nurkowania. Wówczas, kiedy nurek znajduje się z takimi płetwami pod wodą, obejmuje je swoimi dłońmi, a kiedy łódź rusza z odpowiednią prędkością, automatycznie nurek zaczyna się przemieszczać.

Plusem danego wynalazku jest to, iż taki nurek bez wysiłku fizycznego może poczuć się niczym prawdziwa ryba. Wykonując ruchy płetwami może schodzić głębiej w wodę, wypływać na powierzchnie, robić salta w wodzie i obracać się na różne sposoby. Ten rodzaj nurkowania wydaje się zdecydowanie fajniejszy, a wszystko to za sprawą Subwing.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *