Darmowy blog

Obecnie wielu ludzi pisze własne blogi nawiązując do swoich doświadczeń, sytuacji na świecie itp. Ogólnie taka forma przekazu istnieje w internecie. Ciekawym rozwiązaniem jest drukowanie blogów i wydawanie ich w formie gazety. Jest to pomysł Amerykanina, który można zaliczyć do paradoksalnych. Z kolei to rozwiązanie zyskało grono zwolenników. Bezpłatna gazeta wydawana jest co tydzień z przedrukami ciekawych wpisów na blogach. Dodatkowo umieszczane są reklamy przynoszące zyski. Teksty przygotowywane są na podstawie głosowania internautów na stronie pomysłodawcy. Obecnie pismo można nabyć w Chicago i San Francisco. Kwestią czasu jest dostępność w innych miastach. Zyski tygodniowe są na poziomie 4 tys. zł. Gazeta jest także dostępna w formie elektronicznej, koszt pliku do pobrania z internetu to około 30 zł. Poprzez publikację blogerzy są promowani. Jednocześnie więcej osób ma możliwość przeczytania ich twórczości.

Rate this post


Czytelnicy szukali również:

 • darmowy biznes plan

Możesz również polubić…

5 komentarzy

 1. funia pisze:

  Nie mam dobrych wspomnień ze spotkania z windykacją. Nie była to normalna wizyta, tylko rozmowa pod presją i straszenie. Nikomu nie życzę.

  • janek pisze:

   Koleżanko, nie można sobie pozwolić wchodzić na głowę. Ty też masz określone prawa, a firma musi się stosować do obowiązujących przepisów. Trzymaj się i nie poddawaj, głowa do góry.

 2. cent pisze:

  Ja tam jestem zadowolony z tej branży, bo zarabiam na niej. Najlepiej płacić wszystko na czas to się nie spotkasz ze mną :), ale wtedy co bym robił

  • dino pisze:

   Mam nadzieję, cent że się nie spotkamy. Staram się wszystko regulować na czas. Ale nigdy tego nie wiesz, kto Cię może odwiedzić po zwrot długu.

 3. bankier pisze:

  windykacja nie kojarzy się z niczym dobrym, ale jak można na tym zarobić to dlaczego nie otwierać tego biznesu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *