Mobilny angielski

Tempo życia, napięty program dnia sprawia, że nie ma się czasu na naukę języków obcych. Rozwiązaniem jest mobilna szkoła językowa, która powoli zdobywa coraz więcej chętnych. Dojazd do indywidualnych klientów lub firm niezależnie od miejsca i czasu. Wszystko to sprawia, że nauka języka w takiej formie daje szybsze efekty, a jednocześnie kurs pozwala sprostać oczekiwaniom klientów.

Szkoły tego typu istnieją od 6 lat, funkcjonując w prawie 80 miastach. Cały czas rozwija się mobilna nauka, co w najbliższych latach może się przełożyć na pozostałe kraje Unii Europejskiej. Franczyzna polega na uruchomieniu placówki szkolnej, a jednocześnie nie jest potrzebne budowanie infrastruktury dla klientów i pracowników. Pomysłodawcy oferują przyszłym kooperantom wiedzę oraz doświadczenia w kierowaniu placówką językową, naboru klientów i szkoleń dla wykładowców. Zapewniony jest także wgląd do obszernych pomocy dydaktycznych oraz poznanie standardów działania oddziału językowego.

Ze szkołą mobilną może współpracować każdy, kto chciałby zajmować się działalnością edukacyjną. Oferta jest skierowana do lektorów w miejscowościach poniżej 50 tys. mieszkańców, a także właścicieli istniejących szkół, gdzie nauka mobilnego języka obcego byłaby dodatkową usługą. Forma franczyzny jest także doskonałym sposobem na realizowanie własnych pomysłów zawodowych.

Koszt przedsięwzięcia uzależniony jest od wielkości miasta. W aglomeracji miejskiej do 60 tys. mieszkańców to ok. 5 tys. zł. Cena zawiera opłatę licencyjną oraz franczyznę. Podczas miesięcy letnich koszty zmniejszają się o 50%. Zyski można osiągać od 6 do 12 miesięcy. Wakacje są doskonałym czasem, aby otworzyć mobilną szkołę. Związane jest to z czasem potrzebnym na wdrożenie, zaplanowanie pracy w oddziale oraz odpowiednie wypromowanie szkoły przed rokiem szkolnym.

Opłata licencyjna : 7 tys. zł

Materiały reklamowe: 1,5 tys. zł

Materiały biurowe: 250 zł


Czytelnicy szukali również:

  • mobilny interes

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *