Twórcze zajęcia

Prowadzone zajęcia trwają kilkadziesiąt minut. Program zajęć to ćwiczenia ruchowe, plastyczne, muzyczne i wiele innych w zależności od upodobań rodziców. Koszt lekcji to około 30 zł. Zajęcia realizowane są w grupach kilkuosobowych, podzielonych wiekowo. Dzieci są pod opieką instruktorek, które posiadają wykształcenie pedagogiczne. Z kolei działaniami organizacyjnymi, księgowością oraz marketingiem zajmują się koordynatorki. Często są to młode mamy. Na rynku polskim istnieje już kilka placówek tego typu.
Przystępując do franczyzy nie trzeba dysponować lokalem. Pomieszczenia są wynajmowane na godziny, jednocześnie muszą być blisko rodziców, bezpieczne i przyjazne. Franczyzodawca udostępnia partnerom szablony umów najmu oraz poleca najlepsze miejsca lokalizacyjne. Zajęcia prowadzone są m.in. w domach kultury, klubach tanecznych, centrach zajęć ruchowych. Partnerzy biznesowi mają zapewnione szkoleniadla obsługi, konsultacje w kwestii wyposażenia lokali oraz prowadzenia zajęć. Opłaty są zróżnicowane, dlatego interes można prowadzić nie tylko w dużych aglomeracjach, ale także w mniejszych miastach.

Koszt inwestycji: 25 tys. zł

Przychody miesięczne: 4 tys. zł

Zyski miesięczne: 3 tys. zł

Zwrot inwestycji: 6-12 miesięcy

Rate this post

Możesz również polubić…

Brak odpowiedzi

  1. rumia pisze:

    Torebki i buty to dla większości kobiet priorytet bez którego nie mogą żyć. Ale bez przesady, żeby jedna szafa tylko na te rzeczy w przypadku niejednej baby. Paranoja

  2. pencil pisze:

    Lubię kupować w sklepach, które dbają o konsumenta, wprowadzają dość często promocje. To przyciąga i sprawia, że wracamy chętnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *