Torqway jakby nowy, lepszy Segway

Polscy konstruktorzy zaprojektowali nowoczesny pojazd o nazwie Torqway, który z wyglądu w pierwszej chwili przypomina Segwaya, ale w rzeczywistości poza wyglądem nie ma innych podobieństw. Stabilizację gwarantują w tym przypadku małe dodatkowe kółka, które w tej kwestii sprawdzają się w stu procentach. Podstawową różnicą jest tu także napęd.

Pojazd ten napędzany jest tylko i wyłącznie siłą użytkownika. W rzeczywistości można więc powiedzieć, że pojazd ten jest w pewnym sensie platformą treningową. Może osiągać prędkość od 6 do 12 kilometrów na godzinę. Co prawda może i Torqway nie wygląda na jakoś szczególnie wyjątkowy pojazd, aczkolwiek cieszy się sporą popularnością. Co więcej, dużym zainteresowaniem cieszy się również poza granicami kraju.jazda stojącym skuterem napędzanym rękami

Wynalazek ten jest doskonałym dowodem na to, że również i w Polsce można wyprodukować coś dobrego, co spodoba się nie tylko Polakom, ale też znajdzie zainteresowanie poza granicami naszego kraju. Jest to z pewnością pojazd, który zdobędzie zainteresowanie jeszcze większej grupy odbiorców.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *