Nóż do zamrożonego masła

Chyba każdy bardzo dobrze zna problem, jaki stwarza twarde, wyciągnięte z lodówki masło, które tak trudno rozsmarować na kromce chleba, szczególnie tego świeżego. Australijczycy w odpowiedzi na to utrudnienie stworzyli specjalny nóż, który z wyglądu w zasadzie przypomina zwykły nóż do smarowania chleba, ale ten jednak posiada małe otworki wzdłuż części, którą rozsmarowuje się masło.

nóż do smarowania masła z lodówki

Przeciągając go po kostce masła, przez otworki wydobywają się cieniutkie sznureczki masła, które w takiej postaci zdecydowanie łatwiej rozmasowują się na całej powierzchni chleba. Nóż ten okazał się świetnym wynalazkiem i przede wszystkim ułatwiającym tę trudną czynność. Australijczycy jeszcze do niedawna starali się za wszelką cenę zgromadzić niezbędne fundusze, by móc zrealizować swój projekt.

W końcu osiągnęli cel, a nawet zebrali więcej niż było trzeba. Ci, którzy poparli projekt, już niebawem otrzymają taki nóż w prezencie. Niedługo każdy Australijczyk będzie mógł kupić i użytkować ten nowoczesny wynalazek.

Rate this post

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Frod29 pisze:

    No w koncu bardzo przydatna rzecz. Jesli wymysla jak smarowac chleb bez noza to zycie bedzie jeszcze piekniejsze. Albo zaczna sprzedawac cleb juz posmarowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *