Przerażająca piekarnia w Tajlandii

Być może wielu z nas miało okazję słyszeć o najbardziej przerażającej piekarni na świecie, która mieści się w Tajlandii. W zasadzie temat dość nieprzyjemny, ale dla tych, którzy lubią takie drastyczne opowieści i informacje, warto wspomnieć choć kilka zdań. To jedyna taka piekarnia na świecie, która specjalizuje się w wypiekach przypominających ludzkie ciało. Jej produkty to w rzeczywistości zwyczajny chleb, przybierający tak dziwne kształty poszczególnych części ciała.

przerazająca-piekarnia

chlebowa twarz

Tego typu wypieki przygotowywane są z ciasta, rodzynek, nerkowców oraz czekolady. Składniki brzmią całkiem nieźle, ale skąd w ogóle pomysł na wypieki w kształcie ludzkiego ciała? Jak się okazuje, pomysłodawcą jest magister sztuk pięknych, którego rodzina specjalizuje się w wypiekach, dysponując własną piekarnią.

Teraz pytanie, czy w ogóle są chętni, by taki chleb kupować. To już pozostaje zagadką. Chyba, że ktoś wybierze się do Tajlandii i sprawdzi osobiście, a może przy okazji sam zasmakuje tego niepowtarzalnego wypieku. 

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *