Pizza na telefon

Telepizza należy do największych sieci pizzerii, które dowożą gotowe produkty do domu oraz biura. Firma posiada łącznie ponad 1000 lokali w czterech krajach m.in. Hiszpanii, Portugalii, Chile, Polsce. Łącznie zatrudnianych jest około 40 tys. pracowników.

Telepizza Poland Sp. z o.o. działa na polskim rynku sprzedaży od 18 lat. Specjalizuje się w dowozie pizzy do domu. Obecnie jest właścicielem ponad 120 lokali w tym 50% są to lokale własne, a pozostałe 50% to placówki franczyzowe. W roku 2009 otwarto 20 nowych lokali Telepizza Poland. Rok 2010 powinien także charakteryzować się dynamicznym rozwojem sieci.

Aktualnym oraz nowym licencjobiorcom Telepizza Poland Sp. z o.o. gwarantuje udział w sukcesie rynkowym firmy, autorytet związany z prowadzeniem sprzedaży pod znanym logo, liderem dowozu pizzy do domu, możliwość wykorzystania pewnych założeń biznesowych. Prowadzenie własnej firmy jest wyzwaniem i jednocześnie wiąże się z umiejętnością podejmowania istotnych decyzji. W związku z czym Telepizza wspiera swoich partnerów biznesowych udzielając im stałej kontroli doradców. Pomocą są także doświadczeni pracownicy działu Operacyjnego Telepizza Poland. Konsultanci każdego dnia oferują wsparcie we wszystkich kwestiach zarządzania pizzerią w sieci. Opiekunowie nadzorują tylko kilka lokali, co zwiększa skuteczność ogólnej kooperacji.

Sieć udziela pomocy w kwestiach personalnych, administracyjnych, budowlano-technicznych, prawnych oraz marketingowych. Rozwinięta struktura logistyczna odciąża licencjobiorców z obowiązku nadzorowania dostawców oraz jakości produktów i atrakcyjności cen.

Odpowiednia jakość artykułów w niższych cenach możliwa jest dzięki strukturze centralnych zakupów. Następuje to poprzez weryfikację produktów, którą przeprowadza dział jakości. Kupno półproduktów należy do istotnych elementów biznesu, co zapewnia satysfakcję konsumentów z produktu końcowego oraz dochód z działalności.

Efektywna reklama Telepizzy posiada doświadczone struktury w dziale marketingu, co od lat zapewnia obecność w telewizji. Z kolei skuteczne kampanie reklamowe powiększają sprzedaż, ponieważ przez lata dotarli już do 65 miast w kraju.

Rate this post

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. agata pisze:

    A czy to nie jest tak, ze telepizza jednak się już ?przejadła?. Ja gdybym inwestowała w lokal z pizzą i decydowała się na franczyzę wybrałabym coś mniej masowego, coś oryginalnego. Jest wiele sieci, które oferują takie umowy, np. coś w stylu Belamo Pizza, z tego co widziałam mają atrakcyjne warunki i są dość elastyczni dla swoich partnerów biznesowych. Współpracując z taką marką nie jesteś jednym z wielu franczyzobiorców a kimś kto pomaga tworzyć firmę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *