RocketSkates ? rolki, łyżwy, a może rakieta?

RocketSkates ? totalna nowość w branży sportowej, czy może kolejny wynalazek techniczny? Jedno jest pewne, to nowoczesne łyżwy lub bardziej rolki, powodujące przemieszczenie osoby, która ma je na nogach, co czynią niczym błyskawiczna rakieta. Napędzane silnikiem elektrycznym, mogą uzyskać maksymalną prędkość 12 kilometrów na godzinę.

To świetna zabawka i jak się okazuje, znacznie ciekawsza niż zwyczajne rolki. Zapewnia mnóstwo satysfakcji i radości. RocketSkates to wynalazek sterowany praktycznie ruchem. Dawniej podobne urządzenia wymagały zastosowania pilota. W tym przypadku jednak ręce są zupełnie wolne.

nowe rolki

SONY DSC

Co warto zaznaczyć, RocketSkates można połączyć z aplikacją w telefonie lub tablecie, zapewniając sobie w ten sposób dodatkowe funkcje i możliwości. To świetny wynalazek, który dopasowuje się do każdego rozmiaru buta. Inwestycja w ten niepowtarzalny produkt, to możliwość czerpania korzyści przez długie lata. Doskonale sprawdza się w ulicznych korkach, pozwalając sprawnie i bezpiecznie dotrzeć do zamierzonego celu. 

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *