Na czym jeszcze można zarobić ?

Obecnie czasy dla biznesmena, zwłaszcza takiego, który nie ma za sobą potężnego zaplecza finansowo-logistycznego, są niewątpliwie ciężkie. Wydaje się, że człowiek wypełnił swoimi pomysłami każdą możliwą niszę.

Podstawą sukcesu nie jest jednak wyłącznie innowacja i oryginalność, ale umiejętność badania rynku. Jeśli w mieście, w którym mieszkasz, jest aż pięć kawiarni na jednej ulicy (a każda z nich wypełniona jest po brzegi ludźmi), zastanów się, jak wygląda małe miasteczko, w którym ? dajmy na to ? dorastałeś lub do którego jeździło się do dziadków na wakacje. Pomysły z dużych miast, nawet te pozornie ?oklepane?, szczególnie warto przenosić do mniejszych miejscowości (szkoła angielskiego, siłownia-fitness itd.). Na usługi tego typu zawsze bowiem powinno być zapotrzebowanie. W kilkunastotysięcznych miasteczkach znajdą się specyficzni klienci, chętni na to, aby ? zamiast odwiedzać miejscowy bar przepełniony naturszczykami ? napić się dobrej kawy i zjeść ciastko w miłej atmosferze. Wątpliwe z kolei, aby strzałem w dziesiątkę okazała się w podobnym miejscu inwestycja w sushi.

predkość zarabiaia

Wynajem lokalu i obsługa pracowników w małej miejscowości jest tańsza, warto zainwestować w nią zatem nawet wtedy, gdy niezbędna będzie konieczność dojeżdżania do miasteczka kilka razy w tygodniu. Aby całą operację sfinansować, to ? jeśli nie mamy oszczędności, możliwości otrzymania pożyczki od rodziny lub z jakiegoś powodu omijają nas kryteria europejskich i samorządowych dotacji ? przemyśleć warto albo pożyczkę albo kilka łączonych źródeł dofinansowania. Można np. założyć działalność (najatrakcyjniejsze w tym momencie są kredyty w takich bankach jak Bank Pocztowy, ING Bank Śląski, pożyczki online ? np.odnawialny kredyt Vanquis), a następnie zdobyć łatwiejsze do uzyskania środki z urzędu na jego częściowy rozwój.

Atrakcyjne pozyczki online łatwo dostępne są o tyle atrakcyjniejsze od kontaktu z bankami, o ile reprezentantów firm, które ich udzielają nie interesuje cel pożyczki. Dzięki temu nie musimy przekonywać nikogo, że na biznes ma sens, zaś formalności ograniczone będą do minimum ? pożyczkę otrzymamy niezwłocznie, jeszcze tego samego dnia, bez potrzeby posiadania większych zabezpieczeń.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *