Stylock ? zabezpieczenie dla rowerów

Niebawem ? bo w przyszłym roku, na zagranicznym rynku pojawi się wyspecjalizowane i zarazem dość pomysłowe zabezpieczenie dla rowerów. To nieduży element, który pozwala zabezpieczyć rower przed niepowołanymi osobami, a więc mówiąc wprost, przed kradzieżą. Z jednej strony urządzenie to mocowane do roweru i barierki czy innego nieruchomego elementu zapewnia ochronę przed kradzieżą, z drugiej zaś strony pozwala połączyć się z telefonem właściciela, za pomocą wygodnej aplikacji.

kłódka na rower z aplikacją

Dzięki temu właściciel może bez problemu odpiąć to urządzenie od swojego roweru, bez konieczności wpisywania szyfru, czy stosowania kluczyków. Urządzenie to działa podobnie jak samochód i pilot. Podobnie, kiedy ktoś dotyka rower, w telefonie wyświetla się komunikat o zagrożeniu.

Urządzenie gwarantuje więc pełną ochronę. Kiedy tylko pojawi się w sprzedaży, na pewno zyska dużą popularność, gdyż coraz więcej ludzi i to nie tylko w Polsce, decyduje się na aktywność fizyczną z wykorzystaniem właśnie tego jednośladowego pojazdu.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *