Siodełko z funkcją zabezpieczenia

Fani dwóch kółek pomimo iż jeżdżą dość często swoim rowerem, to jednak także im zdarza się zapomnieć zabezpieczenia do tego typu pojazdu. By jednak mimo wszystko mogli zadbać o bezpieczeństwo swoich rowerów, wymyślono specjalne siodełko, pasujące praktycznie do każdego roweru.

To ono posiada funkcję skutecznego zabezpieczenia. Wystarczy je odpowiednio użyć, aby móc przymocować rower do jakiegoś nieruchomego elementu jak słup czy barierka.

siodełko z kłudką

bezpieczny rower ochrona przed rabusiem rowerów

Mocowanie to może odbyć się na kilka sposobów. Dużym plusem takiego funkcjonalnego zabezpieczenia jest na pewno to, iż takie siodełko jest zawsze w rowerze i zawsze pod ręką.

Nie da się go zapomnieć, a więc bez względu na to gdzie znajdzie się rowerzysta, tam będzie mógł spokojnie przypiąć swój rower i tym sposobem zabezpieczyć go przed kradzieżą.

Siodełka dostępne są w kilku podstawowych kolorach, dzięki czemu każdy może wybrać dla siebie odpowiednie. Oferta jest pod tym względem dość szeroka, a pomysł został już opatentowany, także nikt nie może go podkraść.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *