Bankomaty z dojazdem do klienta

Napływ świeżych informacji z kraju potwierdził, iż Idea Bank planuje wprowadzenie na rynek samochodów z opcją bankomatu i wpłatomatu.

Od tego momentu klienci biznesowi będą mogli zamówić taki samochód w taki sam sposób jak zamawia się chociażby taksówkę, aby wpłacić gotówkę z dziennego utargu, albo też wypłacić pieniądze z bankomatu. Rozwiązanie okazuje się bardzo wygodne i niezwykle nowoczesne.

Niebawem, bo jeszcze w tym roku, takie bankomaty z opcją wpłatomatu pojawią się w Warszawie, Poznaniu i Elblągu. Jeżeli opcja okaże się korzystna i pojawi się duże zainteresowanie ze strony klientów danego banku, to jak najbardziej samochody te rozjeżdżą się również w największych miastach na terenie całej Polski.

mobilny bankomat podjedzie na telefon

Tak więc pozostaje już tylko uzbroić się w cierpliwość, aby ujrzeć taki samochód Idea Banku krążący po mieście. Tym sposobem zarówno wpłaty jak i wypłaty gotówki można dokonać w bardzo krótkim czasie, bez konieczności wychodzenia z firmy i oczekiwania w korkach, by wpłacić gotówkę lub wypłacić z bankomatu na drugim końcu miasta.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *