Franczyzowe salony kosmetyczne Abacosun

Marka Abacosun wprowadziła do swojej oferty system franczyzowy dla salonów kosmetycznych. Propozycja przygotowana z myślą o dużych, jak i mniejszych gabinetach pozwala na skrócenie czasu zwrotu całej inwestycji i szybką maksymalizację zysków. A to wszystko bez dzielenia się dochodami z franczyzodawcą.

Twój dobry start w biznesie

Branża kosmetyczna jest niezwykle lukratywnym, ale i wymagającym sektorem usług, w którym na sukces składa się wiele czynników. Nowy salon, pozbawiony profesjonalnego wsparcia, może mieć problem z zaistnieniem na lokalnym rynku i szybkim zdobyciem stałych klientów. Priorytetem franczyzy z Abacosun jest właśnie to, by salon objęty autoryzacją zaczął przynosić zyski w jak najkrótszym czasie. Już na starcie gabinet otrzymuje pakiet franczyzowy obejmujący między innymi profesjonalną wizualizację, pomoc projektanta, jak również spójne materiały promocyjne. Salonowi przekazane zostaje sprawdzone know how, będące efektem kilkunastoletniego doświadczenia marki.

Co więcej, w ramach systemu franczyzowego dostępne jest doradztwo w zakresie pozyskiwania dofinansowania. Salon partnerski uprawniony jest ponadto do kupowania sprzętu i kosmetyków po niższych cenach, jak też do pełnego przeszkolenia personelu potwierdzonego odpowiednim certyfikatem. Wszystkie te organizacyjne kwestie, dotychczas kojarzące się ze znacznymi kosztami finansowymi, salon franczyzowy realizuje przy znacznym wsparciu marki, co zapewnia mu bardzo dobry, ekonomiczny start.

Rozwój kluczem do sukcesu

Prowadzenie salonu ? podobnie jak jego zakładanie ? wymaga dopracowanej organizacji i świetnego planu marketingowego. Gwarancję obu tych zalet daje franczyza z Abacosun. Inwestor otrzymuje gotowy plan pracy, pozwalający na oszczędność czasu i pieniędzy. Dostęp do profesjonalnych szkoleń, również tych z zakresu obsługi klienta, pozwoli podnieść umiejętności sprzedażowe pracowników i zmaksymalizować obroty salonu. Ogromnym atutem jest ogólnopolska reklama, w którą stale inwestuje firma ? potencjalne klientki salonu mogą przeczytać o urządzeniach Abacosun w czasopismach dla kobiet i w wielu portalach poświęconych tematyce kosmetycznej.

Taka forma promocji daje rozpoznawalność niemożliwą do osiągnięcia dla salonu działającego w pojedynkę. Prócz promocji na szeroką skalę firma oferuje także indywidualne formy promocji, niezwykle potrzebne w działaniach lokalnych ? spójne materiały promocyjne, jak i profesjonalne doradztwo marketingowe pomogą nie tylko wykreować pozytywny wizerunek marki, ale i ułatwią pozyskiwanie bazy stałych klientów, będących filarem każdego dochodowego biznesu.

Oferta franczyzowa Abacosun jest dla Ciebie, jeśli:

  • w szybkim czasie chcesz zbudować dochodowy biznes, który dostarczy Ci satysfakcji i pozwoli spełnić zawodowe marzenia
  • zależy Ci na otrzymaniu kompleksowej pomocy księgowej, marketingowej i organizacyjnej
  • chcesz mieć dostęp do wysokiej klasy urządzeń i kosmetyków po wyjątkowo korzystnych cenach
  • interesuje Cię system dopasowany do indywidualnych możliwości salonu
  • od dzielenia się z firmą zyskami wolisz niską i niezmienną opłatę franczyzową
  • chcesz otrzymać profesjonalne wsparcie w zakresie aranżacji salonu

 

Więcej informacji na www.abacosun.pl lub pod numerem telefonu: 58 664 64 51

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *