Angielski – zabawa i nauka

Język angielski jest popularny na świecie. Dla wielu ludzie jest ojczysty dla innych służbowy. Pomimo to warto się uczyć angielskiego od najmłodszych lat. Wynika to z uwarunkowań i łatwości przyswajania informacji przez dzieci. Zdecydowanie szybciej zapamiętują słowa oraz zdania niż dorośli. Nauka języka poprzez zabawę z wykorzystaniem znanych bajek Andersena lub braci Grimm. Jest to rozwiązanie funkcjonujące w Polsce od kilkunastu lat. Metoda jest wszechstronna ponieważ ma zastosowanie w wielu przedszkolach publicznych i prywatnych, szkołach podstawowych, a także klubach malucha. Program wykorzystywany w trakcie edukacji jest tworzony przez specjalistów znających metody nauki języków obcych i psychologii rozwoju dzieci. To znacznie podwyższa wartość kursu. Szkoły tego typu funkcjonują już w ponad dwudziestu miastach Polski.

Metoda stosowana podczas nauki to naturalne wprowadzania dzieci w zagadnienia języka angielskiego. Wszystko przy pomocy ulubionych postaci z bajek. Bohaterowie uczą poprzez zabawę nazw kolorów, zabawek, ubrań, codziennych czynności, rymowanek, piosenek, gier. W projekcie zastosowano także metodę trójwymiaru, gdzie kolorowe maskotki prowadzą rozmowy z dziećmi.

angielski biznesowy

Kapitał niezbędny do prowadzenia szkoły to od 3 ? 6 tys. zł. Jest to franczyza, która stwarza możliwości prowadzenia własnego biznesu. Franczyzobiorca otrzymuje wsparcie marketingowe, administracyjne i metodyczne, a także system szkoleń dla licencjobiorcy i pracowników.

Rate this post


Czytelnicy szukali również:

  • franczyza edukacja

Możesz również polubić…

Brak odpowiedzi

  1. adam pisze:

    No ja przeszukalem caly internet i nie znalazlem zestawu startowego ani za 4 ani za 6 tys zl.
    moze ma ktos jakies namiary?

  2. Konsument pisze:

    W Polsce jest to biznes sezonowy, raczej w zimnie nikt nie handluje kukurydzą, a szczególnie ciepłą z wody. Ale produkt trafia w gusta klientów. Z reguły wszystko co amerykańskie przyjmuje się w po jakimś czasie i u nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *