Solarium, czyli pomysł na typowo kobiecy biznes

Solarium, to jedna z wielu opcji na dobry biznes, mało tego cieszący się zresztą nie słabnącym od wielu lat zainteresowaniem. Mówimy tutaj o kosztach związanych jedynie z zaopatrzeniem, odpowiednie urządzenia bierze się tutaj w dzierżawę ewentualnie leasing, czyli niewielkiej wielkości solarium będzie nas kosztować około 4-5 tysięcy miesięcznie. Wliczone też w to zostały opłaty za prąd oraz te związane z działalnością naszej firmy, zatem zastanów się czy nie jest to ciekawa alternatywa dla kogoś takiego jak ty.

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że stopa zwrotu a raczej pierwsze adekwatne i liczące się zyski, pojawiają się naprawdę bardzo szybko, choć w przypadku takiego biznesu musimy pamiętać o najważniejszym. Powinien się on znajdować w atrakcyjnej lokalizacji, dobrze by było gdyby współpracował z salonem SPA, ewentualnie znajdował się blisko miejsc powiązanych z dbaniem o urodę. W tym przypadku odgrywa to bardzo duże znaczenie, choć jako pomysł na biznes wydaje się już od wielu lat świetnym posunięciem. 

Rate this post

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. Angelika pisze:

    Niestety dobre miejsce to podstawa, powoli zaczynam się zastanawiać co robię źle ponieważ mam coraz mniej klientów w moim salonie… Jakieś rady dla american-beauty.com.pl ?

  2. Jarek pisze:

    Solarium to bardzo dobry biznes jeśli znajduje się w odpowiedniej lokalizacji. Moja znajoma prowadzi taki salon w małym mieście i właściwie od samego początku istnienia tego biznesu przynosi on całkiem fajne zyski. Kobiety zawsze będą korzystały z tego rodzaju usług 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *